
FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 450W 4м оттығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 450W 4м оттығы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3.022 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8755 |
| Артикул | 31878 |
| Биіктік_шиптор | 105.00 |
| Жанарғының ұзындығы, м | 4 |
| Ұзындық_шиптор | 385.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 450W 4м оттығы |
| Ең жоғары баға | 21930.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Салқындату әдісі | сұйық |
| Ең төменгі баға | 21930.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 450W 4м оттығы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 450W 4м оттығы |
| Опция | 8 pin |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | INTIG 400T W DC Pulse, 320T W AC/DC Pulse , 400T W AC/ DC Pulse, 320T W DC Pulse |
| Қосқыш | 5 pin, 5 pin FB |
| Дәнекерлеу тогы, А (DC) / ПВ, % | 450 / 100% |
| Дәнекерлеу тогы, А(АС)/ҚТ,% | 315 / 100% |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1811 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/f84/0y838g5y2abj08vztq1jxlmw378xrmcv/FB_TIG_450W_31878_31879.pdf |
| Шиптордың ені | 315.00 |
| Штрих-код | 4260614318786 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

