
FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 550W 4м оттығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 550W 4м оттығы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3.272 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8752 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31880 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | TIG 240 қыздырғышына арналған шығын материалдары |
| Биіктік_шиптор | 105.00 |
| Жанарғының ұзындығы, м | 4 |
| Ұзындық_шиптор | 385.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 550W 4м оттығы |
| Ең жоғары баға | 25460.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Салқындату әдісі | сұйық |
| Ең төменгі баға | 25460.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 550W 4м оттығы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Сұйық салқындатқышы бар FB TIG 550W 4м оттығы |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | INTIG 400T W DC Pulse, 320 T W DC Pulse , 320T W AC/DC Pulse , 400T W AC/DC Pulse, 500T W AC/DC Pulse |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қосқыш | 5 pin, 5 pin FB, 8 pin |
| Дәнекерлеу тогы, А (DC) / ПВ, % | 550 / 100% |
| Дәнекерлеу тогы, А(АС)/ҚТ,% | 385 / 100% |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2393 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/c2f/atyo452xxa782r2ugubtaz2n6tcezzn1/FB_TIG_550W_31880_31881.pdf |
| Шиптордың ені | 315.00 |
| Штрих-код | 4260614318809 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

