
FUBAG FB TIG 240-550W ұзын оттық білігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB TIG 240-550W ұзын оттық білігі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4351 |
| Артикул | 31869 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FB TIG 240-550W ұзын оттық білігі |
| Ең жоғары баға | 950.00 |
| Ең төменгі баға | 950.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB TIG 240-550W ұзын оттық білігі |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3476 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318694 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

