
FB TIG 190-240-400W-450W-550W оттықтарына арналған FUBAG кілті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FB TIG 190-240-400W-450W-550W оттықтарына арналған FUBAG кілті
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3130 |
| Артикул | 31871 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, Оттық FB TIG 240, FUBAG Оттық FB TIG 400W, Оттық FB TIG 550 W, FUBAG Оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 2.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/d0a/dsen02hs6sel4uz6tbajtd8lbx029v6m/31871_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FB TIG 190-240-400W-450W-550W оттықтарына арналған FUBAG кілті |
| Ең жоғары баға | 710.00 |
| Ең төменгі баға | 710.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB TIG 190-240-400W-450W-550W оттықтарына арналған FUBAG кілті |
| Сайттың атауы толық | FB TIG 190-240-400W-450W-550W оттықтарына арналған FUBAG кілті |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240 FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3174 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318717 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

