
FUBAG FB TIG 190-400W-450W қысқа оттық білігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB TIG 190-400W-450W қысқа оттық білігі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3771 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31864 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 16.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB TIG 190-400W-450W қысқа оттық білігі |
| Ең жоғары баға | 710.00 |
| Ең төменгі баға | 710.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB TIG 190-400W-450W қысқа оттық білігі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB TIG 190-400W-450W қысқа оттық білігі |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190 FB TIG 400 W FB TIG 450 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4347 |
| Түрі | Қысқа |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/811/qbww4k0nrb3r3xxls4rqozuj4qobdbfm/31864_2.jpg |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318649 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

