
FUBAG FB TIG 240-550W қысқа оттық білігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB TIG 240-550W қысқа оттық білігі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3175 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31870 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/31d/ptmtk89qmwk2d3vcfcnfs5ssgtyuacu7/31870_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/18d/49yx54oahfdjo2o7v9byuh1gt2bo7itp/31870_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB TIG 240-550W қысқа оттық білігі |
| Ең жоғары баға | 830.00 |
| Ең төменгі баға | 830.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB TIG 240-550W қысқа оттық білігі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB TIG 240-550W қысқа оттық білігі |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4071 |
| Түрі | Қысқа |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318700 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

