
FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 190-400W-450W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 190-400W-450W
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4328 |
| Артикул | 31861 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e36/nhqwo1ebkvakau27ob0btfcw8pxb4m0w/31861_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 190-400W-450W |
| Ең жоғары баға | 1300.00 |
| Ең төменгі баға | 1300.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 190-400W-450W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 190-400W-450W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190; FB TIG 400 W; FB TIG 450 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4044 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318618 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

