
FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 240-550W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 240-550W
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4362 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31865 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 23.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/36d/ftuzj8ucptggua6nftmx4s0m4ta36c8h/31865_v2.jpg |
| Қысқаша атауы | Металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W |
| Ең жоғары баға | 1300.00 |
| Ең төменгі баға | 1300.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG металл саптама ұстағышы FB TIG 240-550W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240 FB TIG 550 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5845 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318656 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

