
FUBAG Керамикалық саптама №4 ф6 FB TIG 190-400W-450W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Керамикалық саптама №4 ф6 FB TIG 190-400W-450W
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2587 |
| Артикул | 31806 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 22.00 |
| Диаметрі, мм | № 4; 6 мм |
| Ұзындық_шиптор | 50.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e47/ktmu65thff3z3c27qi6v3gleejg6jst0/31806_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Керамикалық саптама №4 ф6 FB TIG 190-400W-450W |
| Ең жоғары баға | 240.00 |
| Ең төменгі баға | 240.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Керамикалық саптама №4 ф6 FB TIG 190-400W-450W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Керамикалық саптама №4 ф6 FB TIG 190-400W-450W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190; FB TIG 400 W; FB TIG 450 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2397 |
| Шиптордың ені | 22.00 |
| Штрих-код | 4260614318069 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

