
FUBAG Керамикалық саптама №7 ф11 FB TIG 240-550W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Керамикалық саптама №7 ф11 FB TIG 240-550W
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3162 |
| Артикул | 31815 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Диаметрі, мм | № 7 11 мм |
| Ұзындық_шиптор | 52.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e03/730857wgls70q0ddyk4d9nphsvbkafg0/31815_2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Керамикалық саптама №7 ф11 FB TIG 240-550W |
| Ең жоғары баға | 240.00 |
| Ең төменгі баға | 240.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Керамикалық саптама №7 ф11 FB TIG 240-550W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Керамикалық саптама №7 ф11 FB TIG 240-550W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2681 |
| Шиптордың ені | 25.00 |
| Штрих-код | 4260614318151 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

