
FUBAG FB TIG 240-550W саптамасының үлкейтілген тығыздағыш жолағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB TIG 240-550W саптамасының үлкейтілген тығыздағыш жолағы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4120 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31868 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 550 Вт |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/aa8/7xpkutrtrwcinx5o7fdkvkfz09msecit/31868_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/459/tb4adpyjog46q8k472j6hx643hmop3b7/31868_3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB TIG 240-550W саптамасының үлкейтілген тығыздағыш жолағы |
| Ең жоғары баға | 360.00 |
| Ең төменгі баға | 360.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB TIG 240-550W саптамасының үлкейтілген тығыздағыш жолағы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB TIG 240-550W саптамасының үлкейтілген тығыздағыш жолағы |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6732 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318687 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

