
FUBAG №14 ф24 FB TIG 550W газ линзасына арналған үлкейтілген керамикалық саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG №14 ф24 FB TIG 550W газ линзасына арналған үлкейтілген керамикалық саптама
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4248 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31822 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 550 Вт |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Диаметрі, мм | № 14; 24 мм |
| Ұзындық_шиптор | 52.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/f21/pn9jqg7c25dfxrb1hd4moel3ms50oop7/31822_2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG №14 ф24 FB TIG 550W газ линзасына арналған үлкейтілген керамикалық саптама |
| Ең жоғары баға | 240.00 |
| Ең төменгі баға | 240.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG №14 ф24 FB TIG 550W газ линзасына арналған үлкейтілген керамикалық саптама |
| Сайттың атауы толық | FUBAG №14 ф24 FB TIG 550W газ линзасына арналған үлкейтілген керамикалық саптама |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 550 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3337 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 30.00 |
| Штрих-код | 4260614318229 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

