
FUBAG үлкейтілген металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG үлкейтілген металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3999 |
| Артикул | 31866 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 23.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/05a/yuzc4ayvppp4brtwmbuw3ebpa6u7uod0/31866_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG үлкейтілген металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W |
| Ең жоғары баға | 1420.00 |
| Ең төменгі баға | 1420.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG үлкейтілген металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG үлкейтілген металл саптама ұстағыш FB TIG 240-550W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240 FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3257 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318663 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

