
FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 190-400W-450W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 190-400W-450W
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4204 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31862 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Габариттік өлшемдері (ЛхШхВ), мм | . |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/57c/0ai1nvv5qx17nkkp8tk5n87vuta0sxbo/31862_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 190-400W-450W |
| Ең жоғары баға | 360.00 |
| Ең төменгі баға | 360.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 190-400W-450W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 190-400W-450W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4404 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318625 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

