
FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 240-550W
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 240-550W
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2681 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31867 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 550 Вт |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/b1a/q4vg0c7u1kzoeklcjktrxeavk1lvicor/31867_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 240-550W |
| Ең жоғары баға | 360.00 |
| Ең төменгі баға | 360.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 240-550W |
| Сайттың атауы толық | FUBAG тығыздағыш резеңке саптама FB TIG 240-550W |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240 FB TIG 550 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5690 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318670 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

