
FUBAG Цанга c газ линзасы ф2.4 FB TIG 240-550W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга c газ линзасы ф2.4 FB TIG 240-550W (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4322 |
| Артикул | 31848 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Диаметрі, мм | 2,4 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/0a6/hxrmo8omk2l7ttizlvutxtpiyg3av0ot/31848_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/9c2/41pvm70lqo6ug3lhkg940ag5yz8pw5uq/31848_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга c газ линзасы ф2.4 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 3790.00 |
| Ең төменгі баға | 3790.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга c газ линзасы ф2.4 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга c газ линзасы ф2.4 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2606 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318489 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

