
FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3856 |
| Артикул | 31851 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Диаметрі, мм | 4,8 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/670/zwripe4iy8tyz5s1vsh9uvdhky749t8l/31851_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/856/oc04wfj6yrv7qok1k8s3r21ixnn09y20/31851_3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/c78/harjht4elsr75nure0ypgj9umyx8pqn7/31851_4.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 3790.00 |
| Ең төменгі баға | 3790.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2285 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318519 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

