
FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 450W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 450W (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4205 |
| Артикул | 31836 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 18.00 |
| Диаметрі, мм | 4,8 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/d14/3rn8ql4pq5d5kxsheez8c2ucair5fm9n/31836_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/986/nol733z7fi34fk562f17i9eqihnn2j53/31836_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 450W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 3200.00 |
| Ең төменгі баға | 3200.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 450W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга c газ линзасы ф4.8 FB TIG 450W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 450 W, FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2410 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318366 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

