
FUBAG Ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар колетка (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар колетка (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2872 |
| Артикул | 31852 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 550 Вт |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Диаметрі, мм | 6,4 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/b84/puplv1zetdp7zzyl1293f2vulx1aa7np/31852_v2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар колетка (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 3790.00 |
| Ең төменгі баға | 3790.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар колетка (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар колетка (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3238 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318526 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

