
FUBAG колеткасы үлкейтілген ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG колеткасы үлкейтілген ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4097 |
| Артикул | 31860 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 550 Вт |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Диаметрі, мм | 6,4 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG колеткасы үлкейтілген ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 4380.00 |
| Ең төменгі баға | 4380.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG колеткасы үлкейтілген ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG колеткасы үлкейтілген ф6.4 FB TIG 550W газ линзасы бар (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1919 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318601 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

