
FUBAG Цанга ф1.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф1.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4321 |
| Артикул | 31823 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 13.00 |
| Диаметрі, мм | 1 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/a7f/no7tbb70z5tdb6f26r59w6w2h8l6ykel/31823_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/d28/h32vhrmdwfwxpi3idcvnb3ge672gnwkq/31823_v3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф1.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1660.00 |
| Ең төменгі баға | 1660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф1.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф1.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190; FB TIG 400 W; FB TIG 450 W |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2813 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318236 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

