
FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4356 |
| Артикул | 31824 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 13.00 |
| Диаметрі, мм | 1,6 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/1db/0717knaobi60jd3jwvf6w2ru6kjjr011/31824_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/02f/7n3em9pe8grjuwjt380j312lvwq1qhst/31824_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1660.00 |
| Ең төменгі баға | 1660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190; FB TIG 400 W; FB TIG 450 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2445 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318243 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

