
FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 240-550W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 240-550W (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3048 |
| Артикул | 31838 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Диаметрі, мм | 1,6 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/a36/d9qmb45f5zx9b0una7ujzolmik11kgog/31838_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/28e/4z3g7vyqn4cpyf30kgyxywt5xs8fc3g2/31838_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1900.00 |
| Ең төменгі баға | 1900.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф1.6 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2636 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318380 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

