
FUBAG Цанга ф2.0 FB TIG 240-550W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф2.0 FB TIG 240-550W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3783 |
| Артикул | 31839 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Диаметрі, мм | 2 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/91f/27mfd1b4vqpk8xn0kqxgatpe024h11ud/31839_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/c50/yd3kztm2q5clki0oicuob3c5he9pkusk/31839_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф2.0 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1900.00 |
| Ең төменгі баға | 1900.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф2.0 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф2.0 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3525 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318397 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

