
FUBAG Цанга ф2.4 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф2.4 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3251 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31826 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 13.00 |
| Диаметрі, мм | 2,4 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/59b/8w0pkwml25zsx4vfsc8034pfby0m8pj4/31826_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/0a1/z6m6o38e692a3gkzlnp3mo7i8cq3hyfy/31826_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф2.4 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1660.00 |
| Ең төменгі баға | 1660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф2.4 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф2.4 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190; FB TIG 400 W; FB TIG 450 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3490 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318267 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

