
FUBAG Цанга ф3.2 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф3.2 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3779 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31827 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 13.00 |
| Диаметрі, мм | 3,2 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/869/hgd6z7pfyrwvsxitd3pj9j9wwdxlytd9/31827_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/a1d/kzns3i3syjxzoay6emwo8ebf3i80cdtd/31827_v3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф3.2 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1660.00 |
| Ең төменгі баға | 1660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф3.2 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф3.2 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190 FB TIG 400 W FB TIG 450 W |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5126 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318274 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

