
Колетка ф4.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Колетка ф4.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3776 |
| Артикул | 31828 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG оттық FB TIG 190, FUBAG оттық FB TIG 400W, FUBAG оттық FB TIG 450W |
| Биіктік_шиптор | 13.00 |
| Диаметрі, мм | 4 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/520/wbw2zrhsb69ma2c1lh3pe5u2flo28e8b/31828_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/cb8/vx7sxllrtwvjf3br18gwkqs3d206fefg/31828_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | Колетка ф4.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1660.00 |
| Ең төменгі баға | 1660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Колетка ф4.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | Колетка ф4.0 FB TIG 190-400W-450W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 190 FB TIG 400 W FB TIG 450 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3726 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318281 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

