
FUBAG Цанга ф4.0 FB TIG 240-550W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф4.0 FB TIG 240-550W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3052 |
| Артикул | 31842 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 18.00 |
| Диаметрі, мм | 4 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/c32/me8r9ulv8vz3apeuvyl1ay0cs5qzg9fe/31842_v2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/5d6/bp96vloww1uig02xv62w2kw2atjpacb6/31842_v3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф4.0 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1900.00 |
| Ең төменгі баға | 1900.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф4.0 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф4.0 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240; FB TIG 550 W |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3782 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318427 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

