
FUBAG Цанга ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Цанга ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3777 |
| Артикул | 31843 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB TIG 240, Оттық FB TIG 550 W |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Диаметрі, мм | 4,8 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/461/ru74l9pzsj2jq7p9em98ure990uf68ek/31843_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/322/q58rddz7k7d9pqry2xn4ixsavzky9ic3/31843_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Цанга ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1900.00 |
| Ең төменгі баға | 1900.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Цанга ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Цанга ф4.8 FB TIG 240-550W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қыздырғыштар үшін жарамды | FB TIG 240 FB TIG 550 W |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3523 |
| Шиптордың ені | 110.00 |
| Штрих-код | 4260614318434 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

