
FUBAG барабанды шегелер R45 үшін (3,05х25 мм, тегіс, 120 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG барабанды шегелер R45 үшін (3,05х25 мм, тегіс, 120 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3486 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140143.1 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Шатырға арналған шеге қағатын пистолет және шегелер |
| Биіктік_шиптор | 90.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 9 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG R45 25 мм тегіс шегелер |
| Ең жоғары баға | 117.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Материал | Болат |
| Ең төменгі баға | 117.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG R45 25 мм тегіс шегелер |
| Сайттың атауы толық | FUBAG барабанды шегелер R45 үшін (3,05х25 мм, тегіс, 120 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28TECOLG6LV |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3531 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260686412573 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

