
FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x32 мм тегістік_120 дана үшін
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x32 мм тегістік_120 дана үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3226 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140144.1 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары , R45 үшін барабанды шегелер және шеге қағатын пистолет |
| Биіктік_шиптор | 90.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 9 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 120 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x32 мм тегістік_120 дана үшін |
| Ең жоғары баға | 161.10 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Материал | Болат |
| Ең төменгі баға | 161.10 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x32 мм тегістік_120 дана үшін |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x32 мм тегістік_120 дана үшін |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28TECOOD8F3 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Қима диаметрі, мм | 3,05 x 32 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4504 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260686412580 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

