
Роликтер 0.8/1.0 FUBAG IRMIG үшін өзекті сым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Роликтер 0.8/1.0 FUBAG IRMIG үшін өзекті сым
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3139 |
| Артикул | 31600 |
| Салмақ | 0,038 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | IRMIG 200, Flux 0.8-1.0 мм шығыршықтары бар дәнекерлеу аппараттары |
| Биіктік_шиптор | 10.00 |
| Габариттік өлшемдері (ЛхШхВ), мм | . |
| Ұзындық_шиптор | 30.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/2ed/si1ppxv839lb93hl7rg06no7t6ybeq8z/31600_v3.jpg |
| Қысқаша атауы | Роликтер 0.8/1.0 FUBAG IRMIG үшін өзекті сым |
| Ең жоғары баға | 590.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,04 |
| Материал | өзекті сым |
| Сым материалы | өзекті сым |
| Ең төменгі баға | 590.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Роликтер 0.8/1.0 FUBAG IRMIG үшін өзекті сым |
| Сайттың атауы толық | Роликтер 0.8/1.0 FUBAG IRMIG үшін өзекті сым |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | IRMIG 160/180/200 IRMIG 140/ 160 /180/200 SYN IRMIG 140/ 160 /180/200 SYN,SYN PULSE LED, IRMIG 188/208/228 |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGV0VSMSF5V |
| Өлшемі, мм | 10 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4326 |
| Шиптордың ені | 30.00 |
| Штрих-код | 4260614316003 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

