
N65C_2.10x32 мм тегістікке арналған барабанды шегелер FUBAG_350 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N65C_2.10x32 мм тегістікке арналған барабанды шегелер FUBAG_350 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3862 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140157.1 |
| Биіктік_шиптор | 90.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 5 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Саны, дана | 350 |
| Қысқаша атауы | N65C_2.10x32 мм тегістікке арналған барабанды шегелер FUBAG_350 дана |
| Ең жоғары баға | 173.70 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Материал | Болат |
| Ең төменгі баға | 173.70 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N65C_2.10x32 мм тегістікке арналған барабанды шегелер FUBAG_350 дана |
| Сайттың атауы толық | N65C_2.10x32 мм тегістікке арналған барабанды шегелер FUBAG_350 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3319 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 125.00 |
| Штрих-код | 4260686412368 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

