
FUBAG Барабанды шегелер N65C_2.10x32 мм үшін сақиналы тегістеу_350 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Барабанды шегелер N65C_2.10x32 мм үшін сақиналы тегістеу_350 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8731 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140147.1 |
| Биіктік_шиптор | 90.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 5 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Саны, дана | 350 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Барабанды шегелер N65C_2.10x32 мм үшін сақиналы тегістеу_350 дана |
| Ең жоғары баға | 171.00 |
| Материал | Болат |
| Ең төменгі баға | 171.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Барабанды шегелер N65C_2.10x32 мм үшін сақиналы тегістеу_350 дана |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Барабанды шегелер N65C_2.10x32 мм үшін сақиналы тегістеу_350 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2974 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 125.00 |
| Штрих-код | 4260686412375 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

