
FUBAG Барабанды шегелер N65C үшін_2.30х45 мм сақиналы домалату_300 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Барабанды шегелер N65C үшін_2.30х45 мм сақиналы домалату_300 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3836 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140155.1 |
| Биіктік_шиптор | 90.00 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Саны, дана | 300 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Барабанды шегелер N65C үшін_2.30х45 мм сақиналы домалату_300 дана |
| Ең жоғары баға | 259.20 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 259.20 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Барабанды шегелер N65C үшін_2.30х45 мм сақиналы домалату_300 дана |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Барабанды шегелер N65C үшін_2.30х45 мм сақиналы домалату_300 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGVGEAND11L |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4015 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 125.00 |
| Штрих-код | 4260686412450 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

