
N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87x65 мм сақиналы домалау_250 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87x65 мм сақиналы домалау_250 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2912 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140177.1 |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 120.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 6 |
| Ұзындық_шиптор | 140.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 250 |
| Қысқаша атауы | N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87х65 мм |
| Ең жоғары баға | 488.70 |
| Маркерлер | Сатып алушының таңдауы |
| Материал | Болат |
| Ең төменгі баға | 488.70 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87х65 мм |
| Сайттың атауы толық | N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87x65 мм сақиналы домалау_250 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3684 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4260686412559 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

