
N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87x65 мм тегістік_250 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87x65 мм тегістік_250 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3846 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140182.1 |
| Салмақ | 0,934 кг |
| Биіктік_шиптор | 120.00 |
| Ұзындық_шиптор | 140.00 |
| Саны, дана | 250 |
| Қысқаша атауы | N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87х65 мм |
| Ең жоғары баға | 415.80 |
| Ең төменгі баға | 415.80 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87х65 мм |
| Сайттың атауы толық | N70C үшін FUBAG барабанды шегелер_2.87x65 мм тегістік_250 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қима диаметрі, мм | 2,87 x 65 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3363 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4260686412139 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

