
FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x75 мм сақиналы домалату_250 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x75 мм сақиналы домалату_250 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3492 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140183.1 |
| Салмақ | 1,042 кг |
| Биіктік_шиптор | 120.00 |
| Ұзындық_шиптор | 140.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 250 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x75 мм _ сақиналы домалату |
| Ең жоғары баға | 555.30 |
| Ең төменгі баға | 555.30 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x75 мм _ сақиналы домалату |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x75 мм сақиналы домалату_250 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGVGEBCEJ61, VN6RGVGEBD7S69, VN6RGVGEBCEJ61, VN6RGVGEBD7S69 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Қима диаметрі, мм | 2,87 x 75 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3207 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4260686412146 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

