
FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x83 мм тегістік_250 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x83 мм тегістік_250 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3010 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140190.1 |
| Салмақ | 1,138 кг |
| Биіктік_шиптор | 120.00 |
| Ұзындық_шиптор | 140.00 |
| Саны, дана | 250 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87х83 мм |
| Ең жоғары баға | 522.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 522.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87х83 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Барабанды шегелер N90C үшін_2.87x83 мм тегістік_250 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGVGEBCEJ61, VN6RGVGEB8U958, VN6RGVGEBH4NVC |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қима диаметрі, мм | 2,87 x 83 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4635 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4260686412214 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

