
N90C_3.05x75 мм арналған барабанды шегелер FUBAG сақиналы домалату_225 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N90C_3.05x75 мм арналған барабанды шегелер FUBAG сақиналы домалату_225 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3489 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140186.1 |
| Салмақ | 1,068 кг |
| Биіктік_шиптор | 120.00 |
| Ұзындық_шиптор | 140.00 |
| Саны, дана | 225 |
| Қысқаша атауы | N90C_3.05x75 мм арналған барабанды шегелер FUBAG |
| Ең жоғары баға | 640.80 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 640.80 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N90C_3.05x75 мм арналған барабанды шегелер FUBAG |
| Сайттың атауы толық | N90C_3.05x75 мм арналған барабанды шегелер FUBAG сақиналы домалату_225 дана |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGVGEBLI084, VN6RGVGEBMCHGO, VN6RGVGEBN5L0U, VN6RGVGEBO3D95 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қима диаметрі, мм | 3,05 x 75 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4765 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4260686412177 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

