
FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x38 мм тегістік_120 дана үшін
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x38 мм тегістік_120 дана үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3482 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140145.1 |
| Салмақ | 0,338 кг |
| Биіктік_шиптор | 90.00 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 120 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x38 мм тегіс |
| Ең жоғары баға | 171.00 |
| Ең төменгі баға | 171.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Барабанды шегелер R45_3.05x38 мм тегіс |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Гвозди барабанные для R45_3.05x38 мм_ гладкие_120 шт. |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Қима диаметрі, мм | 3,05 x 38 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4873 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Мыс |
| Шиптордың ені | 125.00 |
| Штрих-код | 4260686412115 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

