
FUBAG шынжырлы араға арналған қапшық (шиналар 14, 16, 18, 20")
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG шынжырлы араға арналған қапшық (шиналар 14, 16, 18, 20")
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2700 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31772 |
| Салмақ | 0,482 кг |
| Басты бетте шығару | Y |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындық_шиптор | 490.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG шынжырлы араға арналған қапшық (шиналар 14, 16, 18, 20") |
| Ең жоғары баға | 1040.00 |
| Ең төменгі баға | 1040.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG шынжырлы араға арналған қапшық (шиналар 14, 16, 18, 20") |
| Сайттың атауы толық | FUBAG шынжырлы араға арналған қапшық (шиналар 14, 16, 18, 20") |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5369 |
| Шиптордың ені | 270.00 |
| Штрих-код | 4260614317727 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

