
Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 33 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 33 см
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3575 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31783 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 10 |
| Ұзындық_шиптор | 380.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/68e/jk3qdc62xpncnbhy4h6o00xik2l6fkup/31783_3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 33 см |
| Ең жоғары баға | 940.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,212 |
| Таза салмағы, кг | 0,18 |
| Ең төменгі баға | 940.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 33 см |
| Сайттың атауы толық | Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 33 см |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | Электрлі көгалшапқыш FEL 33 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4738 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260614317833 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

