
Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 38 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 38 см
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2939 |
| Артикул | 38898 |
| Тауардың биіктігі, мм | 30 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 10 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 430 |
| Ұзындық_шиптор | 430.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 38 см |
| Ең жоғары баға | 940.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,27 |
| Ең төменгі баға | 940.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 38 см |
| Сайттың атауы толық | Көгал шапқыштарға арналған пышақ FUBAG 38 см |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | Электрлі көгалшапқыш FEL 38M |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5378 |
| Түсі | Қара |
| Тауардың ені, мм | 60 |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260298388983 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

