
FUBAG көгалшапқыш пышағы 40,7 см (17")
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG көгалшапқыш пышағы 40,7 см (17")
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7224 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31780 |
| Биіктік_шиптор | 55.00 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 10 |
| Ұзындық_шиптор | 57.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/64d/m9da783xnmrfhal4o6nzldsm9oqpkcby/31780_3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG көгалшапқыш пышағы 40,7 см (17") |
| Ең жоғары баға | 830.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,44 |
| Таза салмағы, кг | 0,37 |
| Ең төменгі баға | 830.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG көгалшапқыш пышағы 40,7 см (17") |
| Сайттың атауы толық | FUBAG көгалшапқыш пышағы 40,7 см (17") |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | Бензинді көгалшапқыштар FPL 42, FPL 42 S |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4822 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 516.00 |
| Штрих-код | 4260614317802 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

