
FUBAG көгалшапқышқа арналған пышақ 46 см (18")
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG көгалшапқышқа арналған пышақ 46 см (18")
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3134 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31781 |
| Биіктік_шиптор | 54.00 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 10 |
| Ұзындық_шиптор | 60.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/554/bxdfm1f0k6t98fmf6fg5xvr0n52g5283/31781_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG көгалшапқышқа арналған пышақ 46 см (18") |
| Ең жоғары баға | 940.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,638 |
| Таза салмағы, кг | 0,566 |
| Ең төменгі баға | 940.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG көгалшапқышқа арналған пышақ 46 см (18") |
| Сайттың атауы толық | FUBAG көгалшапқышқа арналған пышақ 46 см (18") |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | Бензинді көгалшапқыштар FPL 46, FPL 46 SM |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5186 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 518.00 |
| Штрих-код | 4260614317819 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

