
FUBAG көгалшапқыштарына арналған пышақ 53 см (21")
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG көгалшапқыштарына арналған пышақ 53 см (21")
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3188 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31782 |
| Биіктік_шиптор | 55.00 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 10 |
| Ұзындық_шиптор | 60.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/8bf/xwcozgj71xqdqwvx2itsmfzhcs9tuyzc/31782_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG көгалшапқыштарына арналған пышақ 53 см (21") |
| Ең жоғары баға | 1250.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,832 |
| Таза салмағы, кг | 0,756 |
| Ең төменгі баға | 1250.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG көгалшапқыштарына арналған пышақ 53 см (21") |
| Сайттың атауы толық | FUBAG көгалшапқыштарына арналған пышақ 53 см (21") |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | Өздігінен жүретін бензинді көгалшапқыштар FPL 53 SM, FPL 53 SMV |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5880 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 589.00 |
| Штрих-код | 4260614317826 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

