
FUBAG 19 ине жинағы бар NS19 ине шкаласын тазартқыш (таразы)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 19 ине жинағы бар NS19 ине шкаласын тазартқыш (таразы)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Размеры | |
| Салмақ | 2.936 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3412 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100454 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Инелер |
| Биіктік_шиптор | 50.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 320.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/1a8/in6jjomtpt8tks1u9l1bk6ief9nakfn3/100454_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/791/oxhu8cqhs47tve8pywprtkduk0q7x8z4/100454_V3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/6c4/pri1dbivnjnynstp9cw8kb9499p5mwc3/100454_V4.jpg |
| Инелер саны, дана | 19 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 19 ине жинағы бар NS19 ине шкаласын тазартқыш (таразы) |
| Ең жоғары баға | 9120.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 9120.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 19 ине жинағы бар NS19 ине шкаласын тазартқыш (таразы) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 19 ине жинағы бар NS19 ине шкаласын тазартқыш (таразы) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6.3 |
| Инелердің өлшемі, мм | 3*180 |
| Ауа шығыны, л/мин | 565 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7087 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20210524 |
| Мақалалар | Тегістеуішті таңдағанда не нәрсеге назар аудару керек |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/700/rrcayxwlwvc368vd7m4tadcwoqb21uip/FBGmanual_NS_.pdf |
| Түсі | Қара-қызыл |
| Соғу жиілігі, соққы/мин | 4600 |
| Шиптордың ені | 140.00 |
| Штрих-код | 4260686412047 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

