
FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8314 |
| Бастың Max өлшемі, мм | 21 |
| Min бастың өлшемі, мм | 17 |
| Артикул | 100459 |
| Салмақ | 0,85 кг |
| Биіктік_шиптор | 50.00 |
| Ұзындық_шиптор | 150.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| Ең жоғары баға | 2480.00 |
| Маркерлер | Жаңа |
| Ең төменгі баға | 2480.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Отырғызу өлшемі, дюйм | 1/2" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4968 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20210524 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 150.00 |
| Штрих-код | 4260686412092 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

