
FUBAG AV1/4 дюймдік пневматикалық шаңсорғыш, 7 бөліктен тұратын жинағы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG AV1/4 дюймдік пневматикалық шаңсорғыш, 7 бөліктен тұратын жинағы бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.66 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7896 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100452 |
| Қаптаманың салмағы, кг | 0.76 |
| Биіктік_шиптор | 85.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 300.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG AV1/4 дюймдік пневматикалық шаңсорғыш, 7 бөліктен тұратын жинағы бар |
| Ең жоғары баға | 2750.00 |
| Таза салмағы, кг | 0,76 |
| Ең төменгі баға | 2750.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG AV1/4 дюймдік пневматикалық шаңсорғыш, 7 бөліктен тұратын жинағы бар |
| Сайттың атауы толық | FUBAG AV1/4 дюймдік пневматикалық шаңсорғыш, 7 бөліктен тұратын жинағы бар |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6.3 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 9898 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20210524 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 460 |
| Қаламның түрі | тапанша |
| Қосылу түрі | тез алынатын |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/638/4vymcl11nt70c3ju29esqrxg1ondxqf1/MANUAL_AV.pdf |
| Түсі | қара-сұр |
| Шиптордың ені | 180.00 |
| Штрих-код | 4260686412023 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

